Krovinių draudimas

Krovinių draudimas

Draudimas

Krovinių draudimas yra draudimo rūšis, krovinio savininką apsauganti nuo nuostolių, kuriuos jis gali patirti dėl krovinio sugadinimo arba jo dalinio ar visiško praradimo krovinio vežimo metu.

Krovinių draudimas suteikia draudimo apsaugą nuo krovinio praradimo ar sugadinimo dėl bet kokių iÅ¡orinių veiksnių gabenant juos sausuma, jÅ«ra ar oru. 

Teisingai apdrausti krovinius– svarbus būdas valdyti finansines rizikas, nuostolius ar žalą.

MTL GROUP visus užsakovų krovinius apdraudžia transporto įmonės civilinės atsakomybės draudimu. Planuojant didelės vertės krovinio pervežimą, mūsų darbuotojai planuoja maršrutą taip, kad būtų užtikrintas maksimalus krovinio saugumas. Stengiantis eliminuoti, bet kokią galimą riziką, siūlome krovinį drausti papildomai. Teikiamo papildomo krovinio draudimo sąlygos palankios ir aiškios.

Kodėl papildomas draudimas yra svarbus?

Pervežimų metu kroviniai nėra apsaugoti nuo netikėtų, kontrolei nepavaldžių veiksnių (gaisro, sprogimo, vagystės, audros, potvynių ar kt. pavojų), kurie gali turėti įtakos Jūsų verslui. Vežėjų atsakomybė paprastai yra ribota tam tikra limituota suma už kilogramą nepaisant kokiu būdu- sausuma, jūra ar oru vykdomi vežimai.

Vežėjo atsakomybės apribojimai dėl atsiradusios žalos:
Krovinių gabenimas sausuma (CMR) 8,33 SDR už kg.
Krovinių gabenimas jūros transportu (Hagos Visby taisyklės) 2 SDR už kg arba 666,67 SDR už pakuotę.
Krovinių gabenimas oro transportu (Montrealio konvencija) 19 SDR už kg.
Kiekvienam mūsų užsakovų kroviniui yra skiriamas ypatingas dėmesys. Turima patirtis bei sutartys su draudimo partneriais leidžia Jums pasiūlyti draudimą konkurencingomis kainomis.

Krovinių draudimo įmoka priklauso nuo krovinio tipo, transporto tipo, kuriuo vežamas krovinys, krovinio vertės.