Krovinių gabenimas tentinėmis puspriekabėmis

Specializuojamės tarptautiniuose krovinių vežimuose iš visų Europos bei Skandinavijos šalių į Baltijos šalis, Baltarusiją, Ukrainą, Rusiją, Kazachstaną, Uzbekistaną. Taip pat siūlome savo paslaugas krovinių gabenimui iš Kazachstano, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos į Europos šalis.

Pilnų krovinių gabenimą atliekame:

  • tiesioginiais reisais
  • su  perkrovimu Lietuvoje mūsų partnerių muitinės terminaluose.


Puikiai suprantame, kad kiekvienas krovinys reikalauja specialių transportavimo sąlygų. Jei Jūsų krovinys turi būti vežamas tik tiesiogiai, mielai pateiksime reikalingą transporto priemonę Jūsų pageidaujamu laiku. Bendradarbiaujame su  daugeliu patikimų partnerių-vežėjų  iš įvairių šalių (Lenkijos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Ukrainos ir t.t)  todėl visuomet  galime patenkinti įvairiausius klientų  poreikius tranzito šalių  pasirinkimo  bei kitais klausimais.

Pasirinkus vežimo su perkrovimu variantą, pasiūlysime Jums labai patrauklią kainą (ypač iš Portugalijos, Ispanijos, Italijos, Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos);

MTL GROUP klientai dažnai pasirenka vežimus su perkrovimu, kadangi :

  • galime pateikti didesnį transporto priemonių kiekį per pasirinktą laikotarpį;
  • perkrovimas neužima papildomo laiko (perkrovimui ir TIR Carnet įforminimui  yra skiriamos 24h);
  • Jums nereikia mokėti už perkrovimą;
  • garantuojame nepriekaištingą perkrovimo kokybę;
  • turime patirties įvairaus pobūdžio prekių  perkrovime.


Reguliariai vežame su perkrovimu kranus, buitinę techniką, padangas, vamzdžius, keramikines plyteles bei paletinius krovinius ir  išmanome visas  kiekvieno krovinio gabenimo proceso  detales.

Pilnų krovinių gabenimas vykdomas tentinėmis bei kietašonėmis 80 - 120 kubinių metrų tūrio puspriekabėmis.