Draudimas

Krovinių draudimas yra draudimo rūšis, krovinio savininką apsauganti nuo nuostolių, kuriuos jis gali patirti dėl krovinio sugadinimo arba jo dalinio ar visiško praradimo krovinio vežimo metu.

Dažniausiai įmonės pačios neveža prekių  nuosavu transportu ir patiki transportavimų organizavimą kitiems. Vežėjų automobiliais ar ekspeditorių CMR draudimas ne visada atlygina visus nuostolius dėl krovinio sugadinimo ar praradimo arba gali padengti juos tik iš dalies.

Įmonės, kurių kasdieninė veikla yra susijusi su krovinių siuntimu (pavyzdžiui, daug produkcijos eksportuojančios arba importuojančios įmonės), gali sudaryti ilgalaikes krovinių draudimo sutartis. Tokioms sutartims dažniausiai yra taikomos geresnės draudimo sąlygos nei pavienių krovinių draudimo sutartims, tačiau jų sudarymas ir administravimas reikalauja nemažai patirties, todėl šį darbą MTL GROUP pataria patikėti draudimo profesionalams! Mums svarbus Jūsų krovinio saugumas, todėl pasirūpiname, kad visos transporto priemonės būtų apdraustos CMR draudimu, o tam atvejui, kai prekės ypatingai brangios - visuomet rekomenduosime patikimus partnerius arba atstovausime Jūsų įmonę, draudžiant krovinį.